Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Danış ÖZCAN.. Sitemize hoşgeldiniz..

E-Posta Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız +90 312 335 45 00

Şirket Kuruluşları

Ana Sayfa » Hizmetler » Şirket Kuruluşları

Şirket Kuruluşları

Şirket kuruluşları için Ankara’ da muhasebe işlemlerinde işletme ve şahıslar için şirket kuruluş hizmet veriyoruz. Ankara’ da şirket kuruluş işlemlerini tam ve eksiksiz olarak yapmaktayız. Şirket kuruluşu ; vergi dairesine tescil işlemi ve Ticaret Siciline tescil yoluyla tüzel kişilik elde etme prosedürünü içermektedir. Şirket kuruluş prosedürleri, şirket türü ve ortaklık yapısına göre değişiklik göstermektedir.

Şirket kuruluş işlemlerini konusunda  yılların getirdiği tecrübe ile Muhasebe desteği almak  için bizlerin desteği ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizim aracılığımızla profesyonel destek almanız iş sürecinizi hızlandırarak, olası sorunları önüne geçecektir.

Genel olarak bizlerle şirket kuruluşu ve açılışı aşamasını tamamladıktan sonra işletmenizin faaliyetine başlayabilir, banka hesabı açabilir, makbuz, fatura, irsaliye vb tahsil edebilir. İşçi alımı için belgeleri yazdırabilir ve SGK’ya başvurabilirsiniz. Şirket türünün belirlenmesi ve bir iş kurmaya karar verdiğinizde, ilk adım ne tür bir iş kurmak istediğinizi bize bildirmektir.
Bize şirket kuruluşu ve açılışı için başvurduktan sonra, Ankara’ da şirket kuruluş işlemlerini rahatça gerçekleştirebilirsiniz.
DİĞER HİZMETLERİMİZ
  • Yeni çıkan mevzuatlar için

  • Son Yazılar

  • RSS TÜRMOB Mevzuat