Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Danış ÖZCAN.. Sitemize hoşgeldiniz..

E-Posta Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız +90 312 335 45 00

Mali Müşavirlik

Ana Sayfa » Mali Müşavirlik

TECRÜBELİ MALİ MÜŞAVİRLİK ve MUHASEBE

Yaklaşık 20 yıldır Ankara’ da kurumsal şirketlere muhasebe hizmeti vermekteyiz. Uzun tecrübelerimizin ışığında kişi ve kurumlara muhasebe ile birlikte ticari ve kurumsal rehberlik hizmeti de sağladık. Uzun yıllar süren tecrübemizle muhasebe, iş hukuku, kurumsal danışmanlık alanlarında halen hizmet vermeye devam etmekteyiz. Mükelleflerimize uzun yıllar süren tecrübemizle , kaliteli hizmet ve iş odağı sağlıyoruz.  Hizmetlerimizde, yeni işe başlayan mükelleflerimiz için onlara ticari açıdan rehberlik edecek tüm yapıları kullanmaları için elimizden geleni yapıyoruz. 

NEDEN MUHASEBEDE BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Türkiye’ nin en büyük sitelerinden biri olan , Muhasebetr sitesinde , muhasebe ve iş hukuku konularında köşe yazıları yazmaktayız. Muhasebe alanında Youtube‘ da eğitim videolarımız bulunmaktadır. Bizim için özelleştirilmiş bir muhasebe programı ile , mükelleflerimizin tüm bilgi, belge ve evraklarını sürekli olarak cep telefonlarından ya da bilgisayardan kontrol etmelerini sağlayarak , sanal ofis oluşturuyoruz. Mükelleflerimizin , muhasebe ödemelerini kredi kartı ile yapabilmeleri için entegre modüller kullanıyoruz.. Teknolojik alt yapımız ile, kendimizde sürekli güncellemeler yapıyor ve kullandığımız tüm teknolojileri mükelleflerimizle paylaşıyoruz. Bu nedenle mükelleflerimiz, rakiplerinden her zaman bir adım ileride oluyorlar. 

MUHASEBEDE BİZİMLE ÇALIŞAN MÜKELLEFLERİMİZ..

İlk defa şirket açılışı yapacak olan müşterilerimiz için, kurumsal bir yol haritası belirliyoruz. Tüm muhasebe entegrasyonlarını en başından gelecek iş planlarına göre tasarlıyoruz. Tüm mükelleflerimizle “aile” olmayı benimseyerek yol alıyoruz. 

  • Yeni çıkan mevzuatlar için

  • Son Yazılar

  • RSS TÜRMOB Mevzuat