Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Danış ÖZCAN.. Sitemize hoşgeldiniz..

E-Posta Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız +90 312 335 45 00

Mali Müşavirlik Ofisimiz

Ana Sayfa » Danış ÖZCAN » Mali Müşavirlik Ofisimiz

MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİMİZ

Mali Müşavir olarak 20 yıllık tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Yine Ankara Ostim’ de mali müşavir ve muhasebeci olarak mükelleflerimize hizmet vermekteyiz. Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası‘ na 17817 sicil numarasıyla kayıtlı olarak Mali Müşavir ve muhasebeci olarak görevimizi Ankara‘ da icra etmekteyiz. Mükelleflerimizin taleplerine uygun olarak en doğru bilgiyi sağlama gayreti içerisindeyiz.

Mükellef beyannamelerimizi süresinden günler önce mükelleflerimize bildirmekte ve son güne bırakmama gayreti ve prensibi içerisindeyiz. Online oluşturduğumuz muhasebe sistemiyle sürekli olarak bilgi güncellemesi yapmaktayız. Muhasebetr.com sitesinde, muhasebe hakkında makaleler yazmakta ve Youtube video sitesinde muhasebe öğretimi hakkında videolarımız bulunmaktadır.

Mükelleflerimizin gizlilik sırlarına kesinlikle önem veriyoruz. Mesleğimizi icra ederken etik unsurlara tamamen bağlıyız.

Sitemizin içeriğindeki makalelerimize göz atabilirsiniz.

Mali Müşavirlik Mesleği Nedir?

Mali Müşavirler, devlet ile mükellefler arasında bir köprü görevi görürler. Esasında, Mali Müşavirler devlete ve kanunlara bağlı olarak çalışırlar. Mali müşavirlik mesleği nedir sorusuna cevap vermeye gelince, mali müşavirler almış oldukları Serbest Muhasebeci Mali Müşavir belgesine istinaden, mükelleflerin muhasebe kayıtlarını tutarlar ve devlete mükellefler adına vergi beyanında bulunurlar. Yapılan hatalar ve yanlış beyanlar nedeniyle mali müşavirler devlete karşı mükelleflerle birlikte sorumludurlar. Kısa tanım olarak mali müşavir, devlete şirketler ya da mükellefler tarafından bildirilmesi gereken vergiyi ve muhasebe akışını belirleyen kişilerdir.

Ankara’ da Muhasebecilik Mesleği

Esasen mali müşavirlik, muhasebeciliğe göre daha geniş kapsamlıdır. Mali müşavirler sadece muhasebe alanlarıyla değil, bir şirketin tüm kurumsal ve mali işlemleriyle ilgilenir. Ankara muhasebeci sektöründe oldukça geniş bir kapsama gelmiştir. Bu manada, İstanbul şehrinden sonra Türkiye için mali anlamda belirleyici bir şehirdir.

Hizmetlerimiz

  • Mali müşavirlik ve muhasebe
  • Kurumsal danışmanlık
  • Mali işlemler
  • Beyanname süreçleri
  • Tescil hizmetleri
  • Kurumsal Danışmanlık
  • İş hukuku süreçleri

 

  • Yeni çıkan mevzuatlar için

  • Son Yazılar

  • RSS TÜRMOB Mevzuat